Witam czy to prawdziwa informacja??

Masz problemy z płatnością za pomocą paysafecard?
Tu otrzymasz odpowiedź od pracownika firmy!
aida

Re: Witam czy to prawdziwa informacja??

Postautor: aida » 08 wrz 2010 20:42

A propos sprawdzonych punktow, gdzie mozna kupic paysafe, korzystal juz ktos z lokalizatora przez telefon? Warto to instalowac?

Awatar użytkownika
nowa_krasnoludkowa

Postautor: nowa_krasnoludkowa » 26 wrz 2010 10:01

napewno to jakieś udogodnienie dla tych, którzy chętnie i często korzystają z paysafecard....ja wprawdzie jeszcze tego lokalizatora nie próbowałam, ale napewno warto to zrobić...przecież musimy iść z czasem, a nie zostawać w tyle!!! :D ;) ...dlatego należą się pochwały dla twórców tego pomysłu!!! :oops: :roll:

aida

Postautor: aida » 30 wrz 2010 13:42

Pomysł może jest fajny, tylko że dla kogoś, kto nie jest ekspertem w dziedzinie informatyki, może być to troche skomplikowane, wprawdzie na stronie paysafe jest oczywiście info na ten temat, ale jednak wolabym opinie od kogoś, kto sam już to przetestował.

Awatar użytkownika
nowa_krasnoludkowa

Postautor: nowa_krasnoludkowa » 01 paź 2010 11:29

najwyrazniej nikt, jeżeli sie nikt nie zgłasza...ale myślę, że to musiałoby podobnie funkcjonować, jak sie zakłada skype na komórce, wtedy też idzie to przez androida... :?

aida

Postautor: aida » 05 paź 2010 11:04

Instalacja jest napewno identyczna, skoro to ten sam program, wiec nie powinno byc to az takie trudne, moze zwyczajnie ludzie wola poprostu korzystac z lokalizatora jednak przez kompa

Awatar użytkownika
nowa_krasnoludkowa

Postautor: nowa_krasnoludkowa » 05 paź 2010 16:51

też możliwe, ja tu nie chce nikogo o nic posądzać. Ale może też być, że to jest drogie, dlatego nikt nie zakłada sobie tego lokalizatora czy też skype na komórkę...chociaż musze przyznać, że mam pare koleżanek, które z tego korzystają, bo często odpowiadają na facebooku przez Androida, czyli po prostu musialabym je spytać, jak to działa....problem tylko w tym, że one latają gdzieś po całym świecie... jak tu je złapać??? :lol:

aida

Postautor: aida » 03 lis 2010 19:29

Nie sadze aby sciagniecie aplikacji z paysafe bylo az takie drogie, z tego co widze, to coraz wiecej ludzi korzysta z androida na komorce, gdyby to sie nie oplacalo, to pewnie nie byloby chetnych

Awatar użytkownika
nowa_krasnoludkowa

Postautor: nowa_krasnoludkowa » 03 lis 2010 22:25

masz rację, w sumie trochę więcej się teraz na ten temat dowiedziałam....no to funkcjonuje podobnie jak ze skypem...możesz go sobie ściągnąć z kompa na komórkę i oczywiście regularnie aktualizować...ale potem można spokojnie poza domem z tego lokalizatora korzystać....myślę, że to jest bardzo praktyczne przede wszystkim, jak się mieszka w dużym mieście....wtedy można szybko znaleźć najbliższe punkty sprzedarzy psc....
Apropos psc...czy słyszeliście już kiedyś o tak zwanym "wirtualnym portfelu"??? :shock:

aida

Postautor: aida » 13 gru 2010 14:38

Cos o tym slyszalam, przy niektorych grach mozna z niego korzystac i wiem, ze chyba mozna go zasilac paysafe,ale tak dokladnie sie na tym nie znam, najlepiej poszperaj w necie, napewno cos na ten temat znajdziesz

Awatar użytkownika
nowa_krasnoludkowa

Postautor: nowa_krasnoludkowa » 18 sty 2011 13:01

tylko przy niektórych grach? Ja byłam przekonana, że w sumie przy wszystkich płatnych grach...ale jeszcze nie za bardzo orientuję się na tej stronie, więc może się mylę. Wiem jedynie tyle więcej, że możesz do tego portfela władować wszystkie pieniądze z psc i wtedy chyba możesz wyrzucić kupon, ale nie jestem tego na 100 procent pewna. W każdym bądz razie, jeżeli naprawde tak jest, to wtedy jest to naprawde praktyczne....no bo nie muszę się martwić, że np. zgubię kupon :lol: !

Wróć do „paysafecard”