Regał- jak uzyskać wolne miejsce- poradnik

hogan
Moderator

Postautor: hogan » 16 lip 2014 21:31

Każdy na początku gry Zielonego Imperium, boryka się z problemem umieszczenia wszystkich roślinek w regale.
Nie musimy wyrzucać naszych roślinek ani sprzedawać.
Jest na to sposób i go Wam przedstawię!

Nad swoim ogródkiem, kliknij w ikonkę UMOWY, zaznaczyłam ją czerwoną ramką na obrazku:

Obrazek

Pojawi się nam opcja wyboru: NOWA UMOWA lub PODGLĄD, klikamy w NOWA UMOWA, którą zaznaczyłam czerwoną ramką.

Obrazek

Pokaże się tabelka z naszymi roślinkami, klikamy w roślinkę, którą chcemy wysłać DO SIEBIE w ilości takiej, ile danego produktu akurat mamy w regale.
Miejsce w regale, dzięki temu zwolni się!
Postępujemy według poniższego obrazka, czyli wybieramy ilość, cenę, NASZĄ NAZWĘ OGRÓDKA i zatwierdzamy klikając OK.

Obrazek

Jak formularz umowy został prawidłowo wypełniony, pojawi się taka opcja, jaką zaznaczyłam czerwoną ramką:

Obrazek

Jak będziemy potrzebowali naszej roślinki, to wystarczy anulować umowę(uprzednio upewniając się, że mamy wolne miejsce w regale).
W tym przypadku klikamy w PRZEGLĄD, wybieramy roślinkę którą chcemy przywrócić do naszego regału i klikamy opcję NIE, NIE CHCĘ(zaznaczyłam czerwoną ramką)

Obrazek

Ten sposób wysyłania umów do siebie jest legalny w grze i można tą metodą wysyłać wszystkie warzywa i owoce, jak też dekoracje.
Nie można wysłać produktów, które są dostępne tylko gdy należymy do Gildii, czyli:
- palm i orzechów kokosowych
- muchomorów i grzybni
- bukszpanów i sadzonek bukszpanu

Mam nadzieję, że ten poradnik będzie Wam przydatny. :)
Obrazek

Wróć do „Pełen magazyn/ dodatkowe miejsca”