informacja o typie i nr questa kaktusowego

Awatar użytkownika
lubmil
Imię: Jerzy Piotr

informacja o typie i nr questa kaktusowego

Postautor: lubmil » 03 gru 2014 15:33

Brak czegoś takiego jak w temacie - w okienku gdzie mamy do wykonania quest kaktusowy. Powinno być wyraźnie napisane czy to quest echino, bighead czy opuncja, i dodatkowo nr tego questa. Akrualnie jest tylko tytuł, opis, i co dostarczyć.

hogan

Re: informacja o typie i nr questa kaktusowego

Postautor: hogan » 03 gru 2014 18:59

W tym się zgadzam, także brakuje mi tych informacji.

Przekażę Twój pomysł do Administracji.

Pozdrawiam :P

Ps. Chwileczkę!
Sprawdziłam teraz i widzę który Quest daje jakiego kaktusa.

Jakich więc jeszcze informacji Ci brakuje?
Obrazek

Awatar użytkownika
lubmil

Postautor: lubmil » 03 gru 2014 19:14

No w niektórych questach kaktusowych nagrodą między innymi jest nasionko kaktusa, i wówczas wiadaomo z jakiej serii jest ów quest. Ale nie w każdym nagrodą jest nasionko, i wtedy nie wiadomo. A to o tyle istotne, że wykonananie questa kaktusowego kosztuje kupę kasy. J np. zmierzam do wykonania 10 questa kaktusowego opuncja, by móc potem już kupować nasionka u Hobolskiego. Ponireważ nie wiem, który to, więc robię wszystkie, które są w przeglądaniu strzałkami. Tu jest problem o tyle, że zrobię jeden i kaktusik w Zielonej Dolinie już znika i trzeba czekać48h chyba by znów się pojawił.

hogan

Postautor: hogan » 05 gru 2014 02:17

Hym... przecież masz za jednym razem wszystkie możliwe w danej serii questy i wybierasz jeden najbardziej dla Ciebie odpowiedni.
Po wykonaniu jednego, reszta znika a potem pojawia się nowa seria z nowymi questami, w których znów od początku trzeba szukać odpowiedniego
dla siebie questa. :P

Tak też było przedtem.
Obrazek

Awatar użytkownika
lubmil

Postautor: lubmil » 28 gru 2014 00:00

No już się nauczyłem, że po wejściu 1 widoczny to echino, po kliku w strzałkę prawo mamy bighead, a koljny trzeci to opuncja. Ale najlepiej gdyby to było w okienku napisane wraz z numerem questa

nevertalk00

Postautor: nevertalk00 » 20 kwie 2015 14:54

Mam taki pomysł, aby u Kolekcjonera pojawił się nowy bonus, polegający na wymianie kaktusa o jakimś poziomie na inny poziom - za opłatą monetek. Trzeba by tylko wyliczyć jaka ma być ta opłata.
A tak w ogóle
What’s up

Wróć do „Pomysły dotyczące gry”