Muzyka - Ulubione gatunki/zespoły/piosenki

Luźne rozmowy na poziomie
Awatar użytkownika
TreeCou

Re: Muzyka - Ulubione gatunki/zespoły/piosenki

Post autor: TreeCou » 13 mar 2012 21:15

nie słucham: Techna(jak to sie odmienia?)łącznie z jego podgatunkami :minimal itp
hip-hopu,polskich piosenek,regge,rocka,metalu(hmm jesli juz mam słuchac to tylko Sabatonu) i chyba tyle :P
słucham:"muzyki masowej" tgzw
np:Remady feat Manu L - The Way We Are
nie chce mi sie pisać konkretnie

Farahwroc1532

Post autor: Farahwroc1532 » 28 maja 2014 13:48

Hej Wam! ponoć o gustach się nie dyskutuje, a upodobania muzyczne to śliski temat - tak jak z resztą polityka :) ja osobiście nie utożsamiam się z żadną subkulturą. na pewno nie lubię radia i jego muzyki.

Ostatnio zmieniony 22 sty 2015 17:05 przez Farahwroc1532, łącznie zmieniany 1 raz.

LAKEESHA2145

Post autor: LAKEESHA2145 » 28 maja 2014 13:55

Moim zdaniem upodobania muzyczne wcale nie są śliskim tematem, po prostu kazdy lubi to co lubi i liczy się tu tolerancja, ja najbardziej lubię muzyke Pop, ale też zdarza mi się słuchać kawałki z muzyki klasycznej czy hip hopu, a nawet disco polo, nie ma złych gatunków sa tylko bezsensowne piosenki...

Ostatnio zmieniony 22 sty 2015 17:33 przez LAKEESHA2145, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shaman-queen

Post autor: Shaman-queen » 03 cze 2014 23:44

Ponoć o gustach boi się dyskutować ten, kto wie, że nie ma czym swego gustu bronić :P
Śliski temat... Jeśli by tak myśleć, to każdy jeden mógłby być niestosowny - bo nie oszukujmy się, istnieją jednostki, które o czymkolwiek nie wspomnieć, będą twierdziły że ich racja jest najlepsza. A co do radia - to cóż, istnieją takie, które warto posłuchać - chociażby tak szybkim przykładem rzucając, Trójka czy rockowe AntyRadio.

Poza tym wątek utworzony przeze mnie lata temu, aż żal patrzeć, kim byłam. Także, mała aktualizacja - słucham sobie wszystkiego. Począwszy od starego rocka, przez wszelakie alternatywy, metal bardzo różnorodny (chociaż serce oddałam folk i power metalowi), klasycznej, punku, ba, nawet dubstep się włączyć zdarzy...
A rzucając paroma ulubionymi zespołami, to Eluveitie, DragonForce, Finntroll, Jelonek, Awolnation, Abney Park, Epica, ze starszych rzeczy The Cure, Talking Heads, The Who, i duużo, dużo innych
I will see you through the smoke and flames
Obrazek

polska14

Post autor: polska14 » 07 cze 2014 12:04

Cześć,jestem Łukasz.Właśnie wrzuciłem do sieci swój nowy utwór,sprawdzajcie i oceniajcie,wszystkie opinie mile widziane :)
Oto link do niego: (link usunięty) .Na tym kanale na youtubie,oprócz dzisiejszego tracku,możecie posłuchać moich wcześniejszych nagrań,jeśli tylko chcecie.Pozdrawiam.
P.S. Słucham,jak łatwo się domyślić po przejrzeniu owego kanału na yt,głównie rapu,trochę też rocka,czasem reggae.Ulubieni artyści to: Eldo,Trzeci Wymiar,Sokół,Ero,Pyskaty,Małpa i wielu innych,jeśli chodzi o rap.Uwielbiam też starsze polskie utwory rockowe,np. TSA,Lombard,Perfect,Lady Pank.Poza tym,bardzo lubię m.in. Marka Grechutę.
Uważam,że rap jest trochę źle postrzegany w środowisku,jako muzyka głównie chuliganów i ludzi z marginesu,podczas gdy np. w twórczość właśnie Eldo można znaleźć wiele bardzo mądrych i trafnych przemyśleń,na wcale niełatwe tematy.Choć fani Firmy i innych ulicznych zespołów faktycznie często psują wizerunek prawdziwych,świadomych słuchaczy.

Przykro mi bardzo ale według regulaminu forum nie mamy zgody na umieszczanie filmików i obcych linków nie związanych z firmą Upjers.
Pozdrawiam- hogan.

Freida2396

Post autor: Freida2396 » 11 cze 2014 09:27

najlepsza muzyka to ta grana na żywo :) z zespołów, które znam i moge polecić to metalica, bjork, the doors, u2, queen, red hot chili peppers, coldplay, faithless, the wombats, the rolling stones itp. :)

Ostatnio zmieniony 01 lut 2015 19:02 przez Freida2396, łącznie zmieniany 1 raz.

Klaudyna86

Post autor: Klaudyna86 » 20 cze 2014 18:32

jako osoba wychowana na programach typu disco relax itp. to oczywiście mam wyszukany gust muzyczny - ostatecznie skończyło się na muzyce rockowej, więc nie takie disco polo złe. akurat z głośników leci the doors

horacykrk86

Post autor: horacykrk86 » 21 cze 2014 22:22

A ja lubię o gustach dyskutować, bo poznaję sporo fajnych zespołów, odkrywam nowe gatunki, no i przede wszystkim często poznaję tytuły kawałków gdzieś zasłyszanych, które mi się podobają a nie mogę ich słuchać bo nie wiem czyj to kawałek ;p
Słucham rapu i dubstepu :)

Ostatnio zmieniony 03 mar 2015 17:03 przez horacykrk86, łącznie zmieniany 1 raz.

horacykrk86

Post autor: horacykrk86 » 07 lip 2014 17:57

Wiadomo każdy ma inny gust, ja mam bardzo zróżnicowany gust ponieważ nie mam ulubionego gatunku muzycznego, słucham co mi po prostu w ucho wpadnie, a wpadają mi w ucho piosenki z naprawdę zróżnicowanych gatunków

Zastanów się co słuchasz i przestań spamować, otrzymujesz ostrzeżenie za post pod postem.
Hogan

ponita

Post autor: ponita » 08 lip 2014 13:12

Uwielbiam francuski rap. To chyba ze względu na ten język, który idealnie nadaje się do tego typu muzyki. Dla zainteresowanych podrzucam kilku artystów: Al K Pote, Keny Arkana, Alibi Montana ;)
Świat niskich cen centrum outletowe wrocław

ODPOWIEDZ