Muzyka - Ulubione gatunki/zespoły/piosenki

Luźne rozmowy na poziomie
miś-pyś

Re: Muzyka - Ulubione gatunki/zespoły/piosenki

Postautor: miś-pyś » 27 gru 2011 21:06

Postanowiłem (w poszukiwaniu czegoś nowego) odkopać wątek.
A skoro tak to od razu dodam kilka zespołów

Robert Kasprzycki - trochę poezji śpiewanej, trochę rocka, trochę popu, czy czegokolwiek... generalnie piosenka autorska
Pat Metheny - głównie albumy Works i Works 2... Instrumentalny gitarowy jazz
Céu - Nowoczesna bossanova... niestety w Polsce płyty są niedostępne
R.E.M. - "It's the end of the world as we know it" nie chce mi wyleźć z głowy od samego rana
Mikromusic - Polski zespół w klimatach jazzu i ambientu
King Crimson - Ciężkostrawne progresywne rockowe granie z elementami... właściwie wszystkiego ;)

Awatar użytkownika
albusDumbledore
Imię: BeZiMiEnNy JuNiOrEk

Postautor: albusDumbledore » 04 sty 2012 18:20

Ulubione gatunki... Rap, Hip-Hop polski i zagraniczny, House, Electro, Pop, Crunk, Rock
Najlepsze zespoły wg mnie: Hollywood Undead, LMFAO, Darude, Bombs Away, The Wanted, Bad Meets Evil, Queen, ACDC, Metallica, Linkin Park, Monopol, Blenders, Maroon 5, Hurt, Nirvana, Dżem.
Wokaliści i raperzy: Lil' Jon, Wiz Khalifa, Royce Da 5'9, T.I., David Guetta, Snoop Dogg, Wujek Samo Zło, Człowiek Nowej Ery, Sokół, Pono, Jędker, Franek Kimono, Tede, Liber, Doniu, Tinie Tempah, Michael Jackson, Professor Green, Jimmy Hendrix, Elvis Presley, Robert Gawliński, Elton John, Phil Collins.

To i tak nie wszystko :!: :mrgreen:

Awatar użytkownika
ajam28

Postautor: ajam28 » 06 sty 2012 22:27

I doszło dużo nowych rzeczy. ; ) A więc, to, co słucham, to rock/metal. Ulubione zespoły i tak dalej:

30 Seconds to Mars, My Chemical Romance, Metallica, AC/DC, Guns N'Roses, Red Hot Chili Peppers, Scorpions, Aerosmith, Budka Suflera, Kings of Leon, Coldplay, Lombard, Dżem, System of a Down, Iron Maiden, Ramnstein, Lady Pank, Coma, Myslovitz, Strachy na Lachy, Lao Che, Nirvana, Nightwish, U2, Slayer, Bring me the Horizion, Black Sabbath, Bullet For My Valentine, The Doors, Led Zeppelin, Sabaton, Within Temptation, Sabaton

Wiadomo, innych słucham rzadziej, innych częściej. Moje pierwsze miejsce zajmuje 30 Seconds to Mars. ; )
₪ ø lll ·o.

Awatar użytkownika
kamusiak85

Postautor: kamusiak85 » 07 sty 2012 14:19

Moje muzyczne zamiłowania większości chyba są znane :) ale przyznaję, że ostatnio Dżem trochę rzadziej gości w kieszeni mojego CD a to za sprawą ścieżki dźwiękowej do filmu "Modigliani, pasja tworzenia". Polecam gorąco! :)
Victorio, moja Victorio! Dlaczego mam Cię tylko w snach...?
Mam na imię Kamil.

Awatar użytkownika
SHUN15
Imię: Tobi

Postautor: SHUN15 » 17 sty 2012 20:40

Akon ( szczególnie kawałek Lonely )
Justin Bieber ( no co? niektóre piosenki ma fajne, np z Brownem next 2 you )
Bruno Mars
Inner Circle ( lala long haha rege )
Justin Timberlake
Britney Spears
Eminem
Cher ( ? ) Loyd
N-dubz
AFROMENTAL
Iiii... 50 CENT

________
Sylwia Grzeszczak
MESAJAH
GrubSon
Warszawski deszcz

No i wiele, wiele, wiele, wiele, wiele,wiele, wiele, wiele, wiele, wiele Innych !!! ale nie chciało mi się pisać 8-)
Co by się nie działo - Chodź ze mną!
Mam ochotę na coś więcej - Chodź ze mną!
Czy jest ranek, czy jest noc - Chodź ze mną!
Złap mnie za rękę i chodź ze mną! <3

Awatar użytkownika
albusDumbledore
Imię: BeZiMiEnNy JuNiOrEk

Postautor: albusDumbledore » 20 sty 2012 20:27

Aktualizacja mojego poprzedniego posta - nowości na ciemnoczerwono:
albusDumbledore pisze:Ulubione gatunki... Rap, Hip-Hop polski i zagraniczny, House, Electro, Pop, Crunk, Rock
Najlepsze zespoły wg mnie: Hollywood Undead, LMFAO, Darude, Bombs Away, The Wanted, Bad Meets Evil, Queen, ACDC, Metallica, Linkin Park, Monopol, Blenders, Maroon 5, Hurt, Nirvana, Dżem, Sweet Noise, Grupa Operacyjna,
Wokaliści i raperzy: Lil' Jon, Wiz Khalifa, Royce Da 5'9, T.I., David Guetta, Snoop Dogg, Wujek Samo Zło, Człowiek Nowej Ery, Sokół, Pono, Jędker, Franek Kimono, Tede, Liber, Doniu, Tinie Tempah, Michael Jackson, Professor Green, Jimmy Hendrix, Elvis Presley, Robert Gawliński, Elton John, Phil Collins, Dirt Nasty, Pitbull, Peja

Oraz moje lubione piosenki:
  1. WSZ & CNE - Jeszcze raz
  2. LMFAO - Sorry For Party Rocking
  3. Da' Zoo - La La La
  4. Flo Rida - Turn Around
  5. Taio Cruz - Dirty Picture
  6. Grupa Operacyjna - Mieszko
  7. Lil' Jon - Shots
  8. Ludacris - Act A Fool
  9. Nirvana - Smells Like Teen Spirit
  10. Mrozu - Globalnie

Soviet

Postautor: Soviet » 06 lut 2012 01:51

ajam28 Posty: 24649 yyy, bez komentarza, tak nawiasem 2 razy wpisałeś Sabaton :) Ja tylko słucham Sabaton(Od Fist For Fight po Coat Of Arms, co jest ważne, bo Sabaton miał 2 "nurty" w swoich kawałkach), Honor, Forteca, Gutter Sirens, okazjonalnie Judas Priest ;)

Awatar użytkownika
szklanka

Re: Ulubione Piosenki

Postautor: szklanka » 15 lut 2012 12:57

szklanka pisze:No więc to zależy od chwili i nastroju, ale kocham wszystko od Eminema i to jest świetne na każdy humor. Ostatnimi czasy króluje House i piosenka przy, której uwielbiam bawić się na dyskotekach - Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano. Na doła polecam każdemu Within Temptation - All I Need lub tej samej wokalistki piosenkę Somewhere - można się nieźle zahipnotyzować w jej głosie. Po za tym Elton John i spółka ;D

To pisałam dość dawno, ale doszłam do etapu: szpan na reggae :lol:
Także ostatnio na moim odtwarzaczu pojawią się zespoły takie jak:
-EWR
-NDK
-GrubSon
-Jamal
-Vavamuffin
-itp. ;D

:mrgreen:
Obrazek
Lekkostronniczy <3

Awatar użytkownika
Cebulek

Postautor: Cebulek » 23 lut 2012 09:25

Ponieważ jestem trochę staroświecka i raczej wolę muzę w spokojnych tonacjach, to chyba Was zaskoczę - ale co tam, raz się żyje :lol:

Beata Kozidrak - za całokształt
Hans Zimmer - " Tell me now "
Nightwish - " Swanheart "
Glee - " We are young "
Enio Moricone - " Chi Mai "
Alenka Gotar - " Cvet z juga " ;)

A to deserek ;) moja ulubiona - 01 Heaven Shall Burn ;)

Awatar użytkownika
Kara2009
Imię: Karolina

Postautor: Kara2009 » 02 mar 2012 21:32

Posłużyłam się moim lastem ;) A konkretniej to skopiowałam z niego :mrgreen:
happysad, 30 Seconds to Mars, 3 Doors Down, Breaking Benjamin, Sabaton, Three Days Grace, Avenged Sevenfold, Simple Plan, AC/DC, Billy Talent, Hunter, Luxtorpeda, Panic! At the Disco, Nickelback, Green Day, Skillet, B.E.T.H, My Chemical Romance, Upstream, Linkin Park, Video, Pink Floyd, New Politics, Box Car Racer, The Rasmus, Red Hot Chili Peppers, Megadeth, Puddle Of Mudd, Bon Jovi, Course of Nature ;)
I'm just a dreamer
Who dreams of better days