Poradnik-jak oszukać złodzieja itp :D

Luźne rozmowy na poziomie
Awatar użytkownika
.:Nexus:.
Posty: 3147
Rejestracja: 05 cze 2009 18:44
Lokalizacja: Lachowice(takie małe zad**ie)

Poradnik-jak oszukać złodzieja itp :D

Postautor: .:Nexus:. » 11 cze 2010 11:53

Jak uniknąć kradzieży konta?

1. Staraj się logować do gry tylko z komputerów, do których dostęp masz Ty bądź jak najmniejsze grono osób. Pamiętaj, że logując się na komputerze, z którego korzystają inni (praca, szkoła, internet cafe, kolega, koleżanka, pies, kot, chomik siostry itd. :lol: ) automatycznie pojawia się szansa na utratę danych. Jest wiele programów, które potrafią czytać i zapisywać to co "wystukałeś" na klawiaturze.

2. Korzystaj z silnych haseł. W Internecie dostępne są setki słowników oraz programów, które podstawiają słownikowe hasła i podejmują próby logowania. Jak rozkłada się siła hasła? Poniżej schemat od najsłabszego do najsilniejszego.

- kamil
- KamiL
- KaMiL8
- KaaMiL328
- KamIl33#
- #KaMil(&378!


3.
Gildyjne forum internetowe. Wielu potencjalnych złodziei zakłada specjalne strony z pozoru wyglądające jak forum internetowe. Rejestrujemy się na forum takimi samymi danymi jak w grze. Po kilku dniach okazuje się, że straciliśmy dostęp do naszego konta. Nigdy nie loguj się na żadnym forum czy też stronie rodzinnej takimi samymi danymi jakie posiadasz w grze.


4.Korzystaj z internetowych skanerów antywirusowych. Regularne sprawdzanie naszego dysku pomoże pozbyć się niechcianego oprogramowania szpiegowskiego.

I to by był koniec-macie propozycje piszcie,a ja oczywiście dopisze.
:D
Obrazek
EVERYBODY LIES