Piątek 13-go

Luźne rozmowy na poziomie
marion

Re: 13 w Piątek.

Postautor: marion » 19 sie 2010 06:00

Ja jestem urodzona 13 i nie narzekam,faktycznie sami przyciągamy do siebie zły los,wierząc w przesądy :D
Pozdrawiam :D
Prawda w oczy kole.

Awatar użytkownika
Saphira19

Postautor: Saphira19 » 21 sty 2011 09:49

Dla mnie 13 jest szczęśliwa i nie ma znaczenia czy to piątek :lol:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
jacek1998

Postautor: jacek1998 » 21 sty 2011 23:09

możesz nie rozgrzebywać starego tematu nie znaczy że musisz na wszystko odpowiadać i bezsensu bo o ile mi wiadomo mineło juz 3 miesiące od od ostatniego posta

Co nie zmienia faktu, że Twój post jest niepotrzebnym Offtopem. Proszę wypowiadać się na temat.
Pozdrawiam, jakuszewa
Obrazekby Jacek1998

Awatar użytkownika
ShawnMichaels
Imię: Dawid

Postautor: ShawnMichaels » 22 sty 2011 14:21

Gismo pisze:Nie wierze w jakiekolwiek przesądy i nie zauważyłem żebym miał jakiegoś szczególnego pecha w takim dniu. Dzisiaj wręcz przeciwnie, miałem bardzo udany dzień.

Gismo ma racje! przecież ludzie sobie ubzdurali ze piatek to jakis pechowy dien w miesiącu przecież Bóg nie powiedział ze 13 to jakis dzień nieszczęść a to ze ci ludzi uznali to tylko zbieg okoliczności :roll: Moim zdaniem :)

Na marginesie słyszałem ze w Francji wiele osob uznaje ten 13 dzien miesiąca i załóżmy ze idzie 13 studentów na pizze czy cos tam to wierza ze kadza liczba 13 przynosi pecha wiec biora dodatkowa osobe aby odpędziła te nie szczęście
Obrazek
HBK 4Ever

Awatar użytkownika
Cebulek

Postautor: Cebulek » 12 sie 2012 01:07

jacek1998 pisze:możesz nie rozgrzebywać starego tematu nie znaczy że musisz na wszystko odpowiadać i bezsensu bo o ile mi wiadomo mineło juz 3 miesiące od od ostatniego posta

A Tobie co do tego, książkę piszesz ? Jak nie chcesz, to się nie wypowiadaj i tyle, daj spokój innym... niech piszą gdzie chcą. Na tym forum obowiązuje dobre wychowanie, bez względu na wiek. Zwracanie uwagi innym o bezsensowności ich wypowiedzi, kiedy samemu robi się mnóstwo błędów jest trochę nie na miejscu. Po to ten temat założono, żeby wypowiadać w nim swoje zdanie. :evil:

Piątek - trzynastego, dzień jak każdy. Każdego dnia może przydażyć się nam coś dobrego lub złego. Oby tych cudownych chwil było jak najwięcej, a tych złych nie było w ogóle. Niestety nasz umysł działa jak przeglądarka internetowa. Może przez wrodzone dobro, które tkwi w każdym człowieku ( nawet w tym, który uważa się za złego ), wolimy zrzucić winę na piątek - trzynastego czy czarnego kota . Niestety, prawda jest trochę bardziej bolesna. Winy za nasze nieszczęścia należy doszukiwać się w naszym zachowaniu, bądź też w zachowaniu innych osób. Każde nasze złe postępowanie pociąga za sobą złe postępowanie innych... i odwrotnie. Przykładem takiego zachowania może być zachowanie " jacka 1998", który prawdopodobnie wstał tego dnia lewą nogą :lol: i wyładował się na bogu ducha winnej "saphirce 19", sprawiając jej przykrość. Jego wypowiedź skłoniła mnie do stanięcia w obronie kogoś, kto w bardzo grzeczny sposób wypowiedział się w niniejszym wątku. Nie wykluczam, że mnie również ktoś zaneguje jakąś błyskotliwą wypowiedzią .... niekoniecznie pozytywną. I tak w kółko. Reasumując - jeden niezbyt udany dzień kogoś z nas, pociąga za sobą całą stertę negatywnych emocji wielu osób. A gdyby tak "jacek1998" ugryzł się w język :lol: i nie dokuczał nikomu tego czy innego dnia tygodnia, czy wtedy piątek - trzynastego byłby dniem nieszczęśliwym czy normalnym dzionkiem w tygodniu ? Myślę, że to my sami jesteśmy przyczyną naszych nieszczęść... sami wobec siebie i sami wobec innych. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w każdym dniu tygodnia.

Awatar użytkownika
Babinek

Re: Piątek 13-go

Postautor: Babinek » 04 lis 2013 15:38

To tylko głupi przesąd.

Awatar użytkownika
Kosiaraa

Postautor: Kosiaraa » 04 lis 2013 16:29

ja jestem pechowa i codziennie mnie coś złego spotyka;p

Polecam zakopane noclegi zobacz koniecznie!
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013 11:46 przez Kosiaraa, łącznie zmieniany 1 raz.

Ondarsa

Postautor: Ondarsa » 21 lis 2013 20:30

Eeeee mi nie trzeba piątku 13-ego żeby spotkało mnie coś złego ;p A też mi się wydaje, że wręcz przeciwnie - ten dzień nie jest dla mnie pechwy tylko dobre rzeczy się dzieją:))

Karniakar

Postautor: Karniakar » 23 lis 2013 16:34

A ja na przekór powszechnym przesądom ustanowiłam piątki trzynastego jako moje szczęśliwe dni :D

Kamkaa

Postautor: Kamkaa » 29 lis 2013 15:45

Zabobony...