Co sądzicie o anime?

Luźne rozmowy na poziomie
Bakeneko

Co sądzicie o anime?

Postautor: Bakeneko » 13 kwie 2014 15:17

Witam :)
Jestem ciekawa waszego zdania o anime. Co sądzicie? Oglądacie? Jeśli tak, to podajcie proszę ulubione gatunki, tytuły itp. ;)

Diamond1255

Re: Co sądzicie o anime?

Postautor: Diamond1255 » 14 maja 2014 18:32

oj bardzo, bardzo nie lubię, jak dla mnie są to brednie, kreujące lolitki.takie początki lekko erotycznych komiksów, oczywiście nie wszystkie takie są, ale mnie to w ogóle nie wciąga. jedynie dragon ball lubię, ale i tam była podkreślana seksualność dziewczynek

Ostatnio zmieniony 04 sty 2015 13:51 przez Diamond1255, łącznie zmieniany 1 raz.

katiryna

Postautor: katiryna » 22 lis 2014 17:11

Mam 24 lata i jestem dziewczyną oglądającą anime. Uwielbiam pomysłowość japońskich twórców, zawsze czekam co to nowego wymyślą ich pięknie popaprane umysły. Do tego od jakiegoś czasu anime są ślicznie rysowane, piękne tła itp, nic tylko podziwiać.

ha75

Postautor: ha75 » 17 sty 2015 22:06

Jak na razie obejrzałem całe Naruto + Shippuden do aktualnych odcinków i jestem wielkim fanem serii.
W oczekiwaniu na odcinki Naruciaka oglądam sobie Bleach'a i jestem na 167 odcinku, powiem że ciekawe i bardzo mi się podoba.
Ale to na razie wszystko co oglądam z dłuższych serii. Dopiero niedawno się wkręciłem.

malwinaa

Postautor: malwinaa » 22 sty 2015 14:50

Ja tego nie cierpię. Nie wiem co w tym fajnego. A już jak dziewczyny, czy dorosłe kobiety wzorują się na anime, to dla mnie głupota kompletna. Ale jak kto lubi, tylko, żeby każdy był sobą;p

Awatar użytkownika
Shaman-queen

Postautor: Shaman-queen » 01 mar 2015 15:20

Oh, jakże ja nienawidzę uogólniania że wszystkie anime to zło :D
Forma jak każda inna, z anime jak i z filmami, spektrum różnorodności przeogromne, a czy widząc tylko kilka durnym komedii osądzamy formę filmów jako nie do końca inteligentną całość? Szczerze wątpię.

Osobiście naoglądałam się dużo różnych, póki nie rzuciłam w cholerę i przerzuciłam się na seriale. Obejrzanych miałam bodajże ponad trzy tysiące odcinków, z gatunków wszelakich, bo lubiłam eksperymentować. Poświęconego czasu koniec końców nie żałuję.
I will see you through the smoke and flames
Obrazek

MegaKrystyn89

Postautor: MegaKrystyn89 » 04 mar 2015 21:48

Mnie animacja w stylu Anime w ogóle sie nie podoba niestetety ta technika rysunku mnie raczej denerwuje jednak na pewno są ciekawe filmy w tym gatunku,ostatnio oglądałem Interstella 5555 i w połączeniu z muzyką Daft Punk naprawdę ciekawie się to ogladalo a raczej słuchało mimo że właściwie slucham innej muzy ale jestem otwarty na nowe wyzwania.

mikalwanted

Postautor: mikalwanted » 11 kwie 2015 08:30

Hej. Projektuję różnego rodzaju grafiki i śmieszne obrazki. Chciałbym umieścić je na papierze w formie naklejek, które potem mógłbym rozdać znajomym, jako formę reklamy moich prac. Czy sądzicie, że drukarnia internetowa mi coś takiego wykona? Chodzi mi o to, że wyślę im gotowy plik, który oni potem wydrukują na specjalnym papierze. Domyślam się, że małe zamówienia mogą okazać się drogie, powiedzmy, że na początek chciałbym wydrukować około 100-200 takich naklejek. Myślicie, że warto w ogóle składać takie zamówienie?