Umiecie wiązać krawat?

Luźne rozmowy na poziomie
adolfKut

Re: Umiecie wiązać krawat?

Postautor: adolfKut » 05 mar 2015 16:06

Muszka no to już jest taki dość oldschoolowy pomysł ale czemu nie jak przecież nawet piłkarz właśnie na zakończenie gali w Zurychy miał muszkę chodzi o rozdawanie złotej piłki : ) po prostu ja krawatu wiązać nie umiem ale może z czasem się jakoś nauczę tego

migotka15

Postautor: migotka15 » 15 mar 2015 00:04

Moim zdaniem każdy prawdziwy facet powinien umieć wiązać krawat ;) To, wbrew pozorom, nic trudnego ;) A jeśli ktoś tego nie potrafi, polecam zajrzeć do internetu i obejrzeć sobie filmiki instruktażowe z youtuba ;) Jest tego mnóstwo i na pewno są bardzo pomocne panom, którzy tej sztuki nie potrafią :P Choć znam panów, których wyręczają żony - cwaniaczki :D

maluszkaa8

Postautor: maluszkaa8 » 03 kwie 2015 12:44

Oczywiście, że potrafię! :) Jednak przy kupnie krawata dla kogoś i tak prosze panie w sklepie o zawiązanie. Ja wiążę z pamięci, jednak jeżeli macie z tym jakiś problem bądź nie potraficie wcale wiązać łatwo nauczyć się tej sztuczki z tutoriali, jakie na masę są umieszczane w internecie. Pełno tego, różne wiązania, różne sposoby - każdy znajdzie coś dla siebie. Według mnie (bez urazy) każdy facet powinien umieć zawiązać sobie krawat, bo to przecież wy go nosicie, kobiety też nie proszą facetów o to, by nałożyli im makijaż ;) Pozdrawiam!