Gdzie sie szkolić?

Luźne rozmowy na poziomie
Farahwroc1532

Gdzie sie szkolić?

Postautor: Farahwroc1532 » 03 kwie 2015 23:57

Chciałabym zmienic pracę , bo obecna mnie niesatysfakcjonuje, jest słabo płatna i mało rozwijająca. Studia skończyłam pare lat temu i czuję, że od tego czasu sporo się w moje branży zmieniło. Zanim poszukam nowego zatrudnienia chciałabym sie lepiej przygotować. Dlatego mam pytanie czy możecie mi polecić jakąś firmę, która organizuje szkolenia biznesowe . Chodzi o tematykę zamówień publicznych i najlepiej, aby były one prowadzone przez osoby, które znają temat w praktyce. Bedę wdzieczna za wszystkie odpowiedzi.

Isis1851

Re: Gdzie sie szkolić?

Postautor: Isis1851 » 04 kwie 2015 00:15

Przyznam szczerze że nie wie czy to że weźmiesz udział w jakimś szkoleniu ułatwi ci znalezienie nowej pracy ... wiem z doświadczenia że takie szkolenia nic nowego nie wnoszą jak dla mnie była to zazwyczaj strata czasu, może pomyśl o czymś takim jak studium czy studia podyplomowe to na pewno ci pomoże więc przemyśl jeszcze swoją decyzję ... warto jest inwestować w siebie

Selma82

Postautor: Selma82 » 07 kwie 2015 14:14

Zgadzam się z poprzedniczką, szkolenia i kursy niewiele wnoszą. Szczegolnie te bezpłatne, strata czasu. Jak u ciebie wyglada znajomosc jezykow obcych? Wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach biegle poslugowanie sie jakism jezykiem zwieksza szanse na awnas i wyzsze zarobki. moze warto popracowac nad tym, zamiast wywalac kase na bezsensowne kursy i szkolenia?

Kennaeuro96

Postautor: Kennaeuro96 » 07 kwie 2015 15:12

Ja również uważam tak jak poprzednicy. Szkolenia i kusy to tylko strata czasu i pieniędzy. A ze szkołą też różnie bywa. Czasem to doświadczenie jest ważniejsze niż nasze umiejętności. Wszystko zależy od firmy oraz od ludzi tam pracujących. Lepiej porozglądaj się, potem przemyśli co z tym zrobić. Umów się na kilka rozmów. To też duże doświadczenie. Dowiesz się w ten sposób na co i na kogo jest zapotrzebowania. Powodzenia.

TANYA2138

Postautor: TANYA2138 » 09 kwie 2015 17:42

Mam zupełnie odmienne zdanie niż inni. Warto jest zainwestować w dobre, płatne szkolenia, które kończą się certyfikatem i są połączone z warsztatami praktycznymi. Dzięki takiemu szkoleniu znalazłam pracę, bo jako nieliczna z kandydatek miałam w cv coś więcej niż tylko ukończone szkoły. Absolwentów jest coraz więcej i to, że ktoś skończy szkołę to tak naprawdę się nie liczy, bo setki osób je kończą. Ważne jest czy osoba poważnie myśli o zawodzie i dokształca się dodatkowo na własną rękę.