Jajka wielkanocne

Luźne rozmowy na poziomie
hogan

Jajka wielkanocne

Postautor: hogan » 07 kwie 2015 15:57

Jak Wam poszło zbieranie jaj?

Ja jestem całkowicie zawiedziona, gdyż dam radę zebrać jeszcze dziś ale i tak nie nazbieram 600 sztuk.
Dodam, że odkrywałam wszystkie pola za każdym razem, nie zawsze co 10 godzin, bo nie zawsze miałam akurat czas na to.
Ile monet władowałam i to wszystko ma iść teraz na marne? :?

Co o tym sądzicie i jak Wam poszło zbieranie jaj?
Obrazek

darako3

Re: Jajka wielkanocne

Postautor: darako3 » 09 kwie 2015 09:46

Właśnie ten problem sygnalizowałem w innej zakładce
Ja zrezygnowałem z dniem 2 kwietnia z angażowania monet bo stwierdziłem że to zadanie jest nierealne do wykonania
Wysłałem też indywidualne zapytanie do suportu i nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi (a było to jeszcze przed świętami). jedynie poinformowali mnie że analizują moje zgłoszenie.
Ogólnie kpina i wyciąganie monet od graczy na nierealne do wykonania zadanie
Może jeszcze jakoś zrekompensują poniesione straty przez graczy.
Zagłosój na mój ogród na serwerze 8 - proszę o 10
Link:
http://s8.zieloneimperium.pl/ogrod-pokazowy/index.php?mode=view&user=7512839

kingsize66

Postautor: kingsize66 » 09 kwie 2015 14:08

Witam .
Ten problem jest rokrocznie taki sam .
Zawiadowcy widzą o tym i rekompensaty nigdy nie było za monetki niestety . :x

hogan

Postautor: hogan » 09 kwie 2015 14:39

Darako3, zauważyłam ze pytałeś mnie w tamtym wątku o to czy udało mi się zebrać 600 jaj.

Odpowiadam: Niestety, nie udało mi się mimo, że codziennie wkładałam w to monety i odkrywałam wszystkie pola, zabrakło mi 14 jaj! :(

Pozdrawiam
Obrazek

roccco

Postautor: roccco » 12 kwie 2015 12:02

Mam wątpliwość czy te forum na pewno jest oficjalnym forum gry zielone imperium. Skoro co rok jest ten sam problem i nikt go nie naprawił to można uznać, że Administracja (aby brzydko się nie wyrażać) leci w kulki. Bez osób, które kupują monety ta gra by już dawno nie istniała. A takim podejściem do sprawy traci się potencjalnych kupców. Wygląda to tak iż osoby, które były tu na początku i tworzyły tą grę odeszły 2-3 lata temu, zostawiając komuś swoją pracę. A nowi właściciele kompletnie sobie z tym nie radzą. Bo jeśli jest inaczej to niech ktoś to w końcu udowodni. Np w Dziale Propozycje dotyczące forum i gry jedyną odpowiedzią jest nie da się lub nasi informatycy nad tym pracują.... Jaki można mieć problem w stworzeniu licznika, który będzie pokazywał ile trzeba jeszcze zasadzić Irysa aby otrzymać medal....