Questy kaktusowe

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
galanga

Questy kaktusowe

Post autor: galanga » 24 lis 2010 17:48

Przez jakiś czas można było zrobić dużo questów kaktusowych. Niektórzy zdążyli. I co teraz będzie? Albo niech odblokują tą możliwość, żeby reszta mogła sobie zrobić, albo trzeba wycofać graczom już zrobione.

Awatar użytkownika
fryderyka

Re: Questy kaktusowe

Post autor: fryderyka » 24 lis 2010 18:02

no fakt ;)
przez moment myślałam, że to też prezent adwentowy ;)

EDIT z 27.11.2010

czy ktoś nam odpowie na to?

wczoraj miałam dostać kolejnego questa, ale się nie aktywowały - jak mam to rozumieć?

skoro zrobiłam 4 "ponadprogramowe" questy to teraz przez następne 4x 48 h będzie cisza?
Zagłosuj na ogród Æbleskiver
kliknij :arrow: link ogrodu

Awatar użytkownika
fryderyka

Post autor: fryderyka » 29 lis 2010 13:07

witam,

rozumiem, że a propo's kalendarza nikt nie udziela odpwiedzi, bo administracja w weekend nie pracuje, ale na nnasze pytania może by ktoś raczył?

W końcu albo to błąd i należy go naprawić, albo dać wszystkim równe szanse!

W końcu naddatek wykonanych questów kaktusowych, to chyba nie takie nic?

pozdrowienia dla administracji ;)

Awatar użytkownika
Neiel

Post autor: Neiel » 29 lis 2010 14:33

Witajcie,

problem z zadaniami kaktusowymi, których po wystapieniu błędu można było wykonać więcej niż jest to przewidziane, rozwiązaliśmy w ten sposób iz gracze, którzy w czasie wystąpienia błędu wykonali więcej niż jedno zadanie muszą odczekac do wykonania kolejnego questu czas, który musieliby odczekać wykonując zadania w normalnym trybie. Posługując się przykładem - jeśli ktoś wykonał w tym czasie 6 zadań pod rząd musi czekać do wykonania kolejnego questu kaktusowego 12 dni. W ten sposób przewaga tych graczy zostanie automatycznie zniwelowana.

Awatar użytkownika
fryderyka

Post autor: fryderyka » 29 lis 2010 17:55

Ja dziękuję za odpowiedź :)
Dla mnie wyczerpująca ;)

Nie wiem jak kolega - autor ?

galanga

Post autor: galanga » 29 lis 2010 20:43

Jeden z graczy wykonał 87 questów kaktusowych. Ma teraz dostęp do do nieograniczonej ilości kaktusów:
Echino, Bighead, Opuntia i części Saguaro. Przez jakiś czas nie będzie mógł robić następnych questów, ale póki ja dojdę do
tych 87 questów to on będzie mógł zasadzić wszystkie pola wyhodowanymi kaktusami i nabijać większe ilości punktów, a ja nie
(mam wykonane 27 questów). Więc, gdzie tu jest sprawiedliwość? Na tą chwile jest tylko jedno sprawiedliwe rozwiązanie - wycofać wszystkie nadprogramowe questy.

Awatar użytkownika
fryderyka

Post autor: fryderyka » 30 lis 2010 12:34

galanga pisze:Jeden z graczy wykonał 87 questów kaktusowych. Ma teraz dostęp do do nieograniczonej ilości kaktusów:
Echino, Bighead, Opuntia i części Saguaro. Przez jakiś czas nie będzie mógł robić następnych questów, ale póki ja dojdę do
tych 87 questów to on będzie mógł zasadzić wszystkie pola wyhodowanymi kaktusami i nabijać większe ilości punktów, a ja nie
(mam wykonane 27 questów). Więc, gdzie tu jest sprawiedliwość? Na tą chwile jest tylko jedno sprawiedliwe rozwiązanie - wycofać wszystkie nadprogramowe questy.
o tym nie pomyślałam :(

do tego 3 z 4 serii ów gracz ma ukończone, więc zarazem zdobyte ozdoby, które my możemy otrzymać najszybciej w przyszłym roku...

popieram kolegę w całej rozciągłości!

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Post autor: sonka » 06 gru 2010 18:51

Drodzy Krasnoogrodnicy!

Staraliśmy się zastosować rozwiązanie złotego środka - zarówno sprawiedliwie, jak i funkcjonalne i właśnie takim było zablokowanie możliwości wykonywania questów kaktusowych graczom, którzy w trakcie trwania błędy wykonali więcej niż jeden quest do czasu, gdy statystyki nie powrócą do normy.

Jeżeli chodzi o gracza, który wykonał wszystkie questy kaktusowe, to programista zajmie się tym przypadkiem indywidualnie.

Pozdrawiamy

Wasz Zespół ZI
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

lukasz4177
Imię: LUKASZ

Post autor: lukasz4177 » 09 gru 2010 17:48

Droga Sonko :) fakt ja zrobiłem tyle questów kaktusowych ale nie wszystkie doszedłem do 87 ale tłumaczę się po 1 to nie wiedziałem że to wyszedł błąd tylko jak również nie którzy myśleli że wszystkie questy zostały odblokowane i jest możliwość robienia ich. po 2 jak napisał galanga że nabijam sobie punkty kaktusami otóż błąd i on dobrze o tym wie mam zbadanego orzecha włoskiego na 50 % i podlewanie na 25 % więc jakbym sadził kaktusy to tylko bym stracił na tym a nie zyskał. po 3 galanga zaraz po tym napisał do mnie wiadomość cytuję ( nie dałeś znać że można było zrobić wszystkie questy kaktusowe ale jesteś kolega ) więc drodzy jakby galanga zrobił wszystkie questy to by nie było tutaj na forum problemu a tak że ja zrobiłem i że jemu nie dałem znać po prostu chce się odegrać za to.

POZDRAWIAM :D

Awatar użytkownika
fryderyka

Post autor: fryderyka » 09 gru 2010 18:28

lukasz4177 pisze:Droga Sonko :) fakt ja zrobiłem tyle questów kaktusowych ale nie wszystkie doszedłem do 87 ale tłumaczę się po 1 to nie wiedziałem że to wyszedł błąd tylko jak również nie którzy myśleli że wszystkie questy zostały odblokowane i jest możliwość robienia ich. po 2 jak napisał galanga że nabijam sobie punkty kaktusami otóż błąd i on dobrze o tym wie mam zbadanego orzecha włoskiego na 50 % i podlewanie na 25 % więc jakbym sadził kaktusy to tylko bym stracił na tym a nie zyskał. po 3 galanga zaraz po tym napisał do mnie wiadomość cytuję ( nie dałeś znać że można było zrobić wszystkie questy kaktusowe ale jesteś kolega ) więc drodzy jakby galanga zrobił wszystkie questy to by nie było tutaj na forum problemu a tak że ja zrobiłem i że jemu nie dałem znać po prostu chce się odegrać za to.

POZDRAWIAM :D
Witam,

postanowiłam się odezwać, ponieważ stawianie sprawy przez gracza Łukasza, jedynie pod kontem On kontra galanga uważam conajmniej lekceważące :(

a gdzie jest odniesienie do innych graczy :?:

ja rozumiem, że super jest być liderem, ale grając fair play :!:

Dlaczego nie wspomniałeś ani słowa o tym, że samo zrobienie tylu questów też nieźle nabiło Ci punktów - co zresztą jest do policzenia ;) - to jest też OK ?

Uważam, że nabite punkty przez wykonane przez Ciebie questy powinny być Ci odebrane - bo jest to oszustwo wobec innych graczy :!:

Podlewanie i nawożenie każdy może sobie kupić wg uznania, ale nabite w ten sposób punkty oddaliły Cię sztucznie od innych graczy - a to uważam za nienależne zawyżenie Cię w statystyce :(

Zablokowany