Ostatnia aktualizacja a płynność gry

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
galanga

Ostatnia aktualizacja a płynność gry

Postautor: galanga » 27 lis 2010 19:32

Od wgrania ostatniej aktualizacji przełączanie się między polami poprzez samochód trwa długo. Tak samo jest z obsługą klientów i poruszanie się po targu. Niezależnie od używanej przeglądarki gra się ciągle przycina i zawiesza. Nie mam problemów z Wolnymi Farmerami i Zagubioną Wyspą.

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Re: Ostatnia aktualizacja a płynność gry

Postautor: sonka » 06 gru 2010 18:46

Drogi graczu!
sprawdziliśmy Twoje konto i wszystkie funkcje działają poprawnie.

Nie stwierdziliśmy problemów z przełączaniem między ogrodami lub poruszaniem się po targu.

Być może problemy były spowodowane chwilowym obciążeniem serwera lub łącza internetowego.

Jeżeli problem w dalszym ciągu istnieje prosimy o kontakt.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

galanga

Postautor: galanga » 06 gru 2010 21:03

Teraz jest ok, ale po tym sprawdzeniu zostałem posądzony o, cytuję: "Multikonta, zarówno jak zdecydowana preferencja jednego konta kosztem innych (tzw. czyszczenie kont) są zabronione i będą karane skasowaniem konta". I zostałem skasowany. Napisałem do supportu. Ale żeby blokować konto o 18, teraz muszę czekać na odpowiedź do jutra.

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Postautor: sonka » 13 gru 2010 17:18

Drogi Graczu!

Jedna sprawa nie ma z drugą nic do czynienia.

Problem dotyczący zablokowania konta został już wyjaśniony w supporcie.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek