Niewidoczne zakładki prezentów i ogrodu wypoczynkowego :(

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
Awatar użytkownika
fryderyka

Niewidoczne zakładki prezentów i ogrodu wypoczynkowego :(

Postautor: fryderyka » 20 sty 2012 09:39

Witam,

po ostatniej aktualizacji powstał nowy widok - 3 zakładki :arrow:
ogród pokazowy
regał z prezentami
ogród wypoczynkowy

Od wczoraj widzę tylko ogród pokazowy i to nie tylko na swoim ogrodzie, również u innych :(

Do tego przy ocenianiu zawsze było :arrow: oceń ogród, teraz jest Twoja ocena jako aktywne :(, a oceń ogród jest po zaświeceniu gwiazdek ;)
Zagłosuj na ogród Æbleskiver
kliknij :arrow: link ogrodu

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Re: Niewidoczne zakładki prezentów i ogrodu wypoczynkowego :

Postautor: sonka » 20 sty 2012 16:02

Do pozostałych zakładek przechodzi się za pomocą krasnali umieszczonych u góry strony. Zgadzam się, że łatwo można ich przeoczyć tym bardziej, że się chowają ;) , dlatego też poprosiłam programistę o wbudowanie dodatkowych tekstów pojawiających się po najechaniu myszką na krasnale.

W moim przypadku po oddaniu oceny na ogród pokazowy nie pojawił się napis Oceń ogród. Czy mogę prosić o screen dokumentujący problem?

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Awatar użytkownika
MadziaS

Postautor: MadziaS » 20 sty 2012 17:16

Obrazek
Wyręczę troszkę Koleżankę,bo mam tak samo:)
Przypuszczalnie nastąpiła zamiana...i tak przy pierwszym zdjęciu powinno być:"Twoja ocena"(bo gwiazdki się świecą...) a na drugim zdjęciu -"Oceń ten ogród "(bo ogródek jest do oceny,gwiazdki nie są żółte).Jest to niuans,ale jakże ważny dla nas oceniających ogrody;).Pozdrawiam:)

...teraz jest cały czas "Twoja ocena",przed oceną ogrodu i po ocenieniu-nic się nie zmienia-może tak ma być już,tylko musimy się przyzwyczaić do zmian i w miarę czasu starsze wersje "Oceń ten ogród "będą zanikać:)tak?

Awatar użytkownika
fryderyka

Postautor: fryderyka » 21 sty 2012 00:32

MadziaS pisze:Obrazek
Wyręczę troszkę Koleżankę,bo mam tak samo:)
Przypuszczalnie nastąpiła zamiana...i tak przy pierwszym zdjęciu powinno być:"Twoja ocena"(bo gwiazdki się świecą...) a na drugim zdjęciu -"Oceń ten ogród "(bo ogródek jest do oceny,gwiazdki nie są żółte).Jest to niuans,ale jakże ważny dla nas oceniających ogrody;).Pozdrawiam:)

...teraz jest cały czas "Twoja ocena",przed oceną ogrodu i po ocenieniu-nic się nie zmienia-może tak ma być już,tylko musimy się przyzwyczaić do zmian i w miarę czasu starsze wersje "Oceń ten ogród "będą zanikać:)tak?

Dzięki serdeczne dla MadziaS :) :arrow: dokładnie tak samo miałam :(
Teraz wyświetla się zarówno przed jak i po ocenie ten sam komunikat:

Twoja ocena :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2:

Podejrzewam, jak koleżanka, że komunikaty zostały zamienione przy aktualizacji, co jednak w miarę rozwoju się poprawia :)

To samo co z zakładkami, na początku były słowne zakładki na ogród, prezenty i wypoczynkowy, teraz mamy obrazkowo to zrobione :)
Zagłosuj na ogród Æbleskiver
kliknij :arrow: link ogrodu

luci

Postautor: luci » 23 sty 2012 16:18

Witajcie,

czyli problem się rozwiązał:)

Pozdrawiam