brak okrężnicy bagiennej od questu 25

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
Fristajler

brak okrężnicy bagiennej od questu 25

Postautor: Fristajler » 21 kwie 2013 13:09

Witam. Zgodnie z tabelą z questami wodnymi okrężnica bagienna powinna pojawić się po wykonaniu questa wodnego numer 25. Po wykonaniu nie dostałem tej roślinki - nie można jej kupić na targu. Nie ma jej też w sklepie z roślinkami wodnymi. Proszę o sprawdzenie, bo quest wodny nr 28 zbliża się wielkimi krokami.

Serwer 17
Nazwa konta: Fristajler
ID konta: 8777572
Farma: Fristajler
Serwer: 17
Aktualny poziom: 18
DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKIE OCENY POLA POKAZOWEGO !! DZIĘKI WAM ZDOBYŁEM PREMKĘ W CZERWCU I LIPCU. W SIERPNIU NIE OCENIAM PP - ROBIĘ SOBIE ODPOCZYNEK

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Re: brak okrężnicy bagiennej od questu 25

Postautor: sonka » 22 kwie 2013 14:05

By móc zakupić okrężnicę bagienną wymagany jest poziom 21.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Fristajler

Postautor: Fristajler » 22 kwie 2013 16:34

sonka pisze:By móc zakupić okrężnicę bagienną wymagany jest poziom 21.

Pozdrawiam

Dziękuję za informację. To wszystko wyjaśnia. Na szczęście nie wiele mi brakuje do tego poziomu. A gdzie mogę znaleźć takie info co jest od jakiego momentu aktywne?
Farma: Fristajler
Serwer: 17
Aktualny poziom: 18
DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKIE OCENY POLA POKAZOWEGO !! DZIĘKI WAM ZDOBYŁEM PREMKĘ W CZERWCU I LIPCU. W SIERPNIU NIE OCENIAM PP - ROBIĘ SOBIE ODPOCZYNEK

Awatar użytkownika
Marynarz

Postautor: Marynarz » 23 kwie 2013 13:42

Witaj.
W górnej prawej części ekranu gry jest Pomoc (pytajnik) -wyświetla sie nowe okno i następnie klikasz w poddział Rośliny (po lewej stronie nowego okienka). Tam znajduje się lista wszystkich roślin i poziomów od których można sadzić i kilka innych pomocnych informacji.
Pozdrawiam
"Miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji.
One w jakiś sposób już wiedzą, kim naprawdę chcecie być.
Wszystko poza tym jest drugorzędne"
>>Steve Jobs<<