Kasowanie PRYWATNYCH wiadomości

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
Awatar użytkownika
NAJA

Kasowanie PRYWATNYCH wiadomości

Postautor: NAJA » 12 wrz 2011 22:04

Ja chciałem zapytać z jakiej to racji Support gry wchodzi do mojej skrzynki odbiorczej i kasuje wiadomości ???
Dostałem dziś rano wiadomość którą ktoś perfidnie skasował.
Nawet jeśli ta wiadomość zawierała treści dla twórców gry niezbyt wygodne to ja sobie nie życzę takich ingerencji.
Mam swój rozum i wiem że treść wiadomości nie wiązała się z niczym dobrym ALE TO BYŁA MOJA WIADOMOŚĆ A NIE WASZA.
Reasumując kasowanie cudzych wiadomości uważam za co najmniej nie eleganckie dlatego bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego ktoś szpera po skrzynkach i cenzuruje
Obrazek

Hybryda

Re: Kasowanie PRYWATNYCH wiadomości

Postautor: Hybryda » 13 wrz 2011 11:52

Witaj!

Z tego co mi wiadomo to system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości po tygodniu. :)

Pozdrawiam

"Postępuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi."
Mark Twain

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Re: Kasowanie PRYWATNYCH wiadomości

Postautor: sonka » 13 wrz 2011 12:44

Drogi Graczu!

Twojej konto wraz ze wszystkim, co się na nim znajduje pozostaje własnością firmy Upjers.

OWU
§ 7 Obowiązki użytkownika

(8) Monety, wirtualne przedmioty i konta są własnością operatora (...).

W związku z powyższym operator ma prawo do usuwania ze skrzynek pocztowych graczy, które uważa za szkodliwe dla serwisu i klientów.

W szczególności działanie takie jest w pełni usprawiedliwione gdy chodzi o wiadomości rozsyłane przez hackerów próbujących wyłudzić dane dostępu do kont graczy.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek