PSEUDOBUGI

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
arek
Kontakt:

PSEUDOBUGI

Post autor: arek » 14 lip 2009 20:19

PSEUDOBUGI
* Mój krasnopodlewacz (pomocnik w polewaniu) nagle się zdematerializował!

Twój pomocnik w podlewaniu szalenie ułatwia ci życie, podlewając za jednym kliknięciem wszystkie rośliny w twoim ogrodzie. Początkowo pomocnik w podlewaniu robi u ciebie praktyki (od poziomu 2 do poziomu 5), jednak potem będziesz potrzebował Konta Premium, jeśli będziesz chciał w dalszym ciągu korzystać z jego pomocy. :!: Jako posiadacz Konta Premium możesz ponownie zatrudnić krasnpodlewacza za cenę 1.000 kt w Centrum Badawczym w Działkowie.

* Krasnopdlewacze przestają podlewać!

Sytuacja ta ma miejsce w przypadku, gdy Twoje rośliny gotowe są do zebrania lub gdy od podlewania minęły 24 godziny. To chyba zrozumiałe, że nawet krasnopdlewacz potrzebuje chwili odpoczynku!!! ;) Warzywa, owoce, i kwiaty, które nie zdążyły dojrzeć w przeciągu 24 godzin muszą po prostu zostać podlane ponownie!

* Ocena mojego ogrodu pokazowego zniknęła!

1 dnia każdego miesiąca zawsze kasowane są oceny za pokazowy ogród i konkurencja rozpoczyna się od nowa, tak aby każdy nowy gracz miał szansę nadgonić starych wyjadaczy. Tylko 100 najlepszych ogrodów zapisywanych jest na liście "The best of evergreen" :mrgreen:

* Nie mogę zapisywać zmian w Profilu! Nie mam opcji/przycisku "Zapisz"

Użyta przez Ciebie w przeglądarce czcionka jest za duża! Proszę, ustaw ją na odrobinę mniejszą, a przycisk "Zapisz" pojawi się jak wyczarowany! W inny sposób nie da się rozwiązać tego drobnego problemu! ;)

* Jako nagrodę za wykonanie questa otrzymałem dekorację do mojego ogrodu, nie ma jej jednakże u mnie w regale!

Sprawdź proszę, czy masz wystarczająco dużo miejsca na swojej półce! Każda dekoracja wymaga dwóch miejsc w regale! Jak tylko zwolni się miejsce w Twoim magazynie/ składziku/ na twojej półce/ w twoim regale nagroda zostanie Ci przekazana.

* Wylatuję wciąż z gry; na miejscu umów i wiadomości widzę tylko białą stronę

Ten problem jest nam znany, przyznajemy, że może działać na nerwy i związany jest z przeglądarką Internet Explorer. Jeżeli masz taką możliwość skorzystaj proszę z innej przeglądarki lub alternatywnie zaktualizuj swój system. Jeżeli używasz Windowsa XP musisz mieć zainstalowany przynajmniej Service Pack 2 (najbardziej aktualną wersją jest w tej chwili Service Pack 3). W celu aktualizacji systemu odwiedź stronę: http://windowsupdate.microsoft.com

* Nie otrzymałem od supportu odpowiedzi na moją informację o bugu.

Być może nie podałeś wszystkich koniecznych dla nas informacji? Zaglądnij koniecznie do wątku Bugi, żeby sprawdzić jakich informacji potrzebujemy, aby móc opracować twoje zapytanie.

* Po zalogowaniu widzę tylko i wyłącznie zielony kolor! Prawie wszystkie grafiki zniknęły!

W tym przypadku nie zgadza się coś z Twoim pakietem graficznym. Albo jest on nieaktualny, albo ścieżka dostępu GFX w Profilu się nie zgadza. Przy następnym logowaniu zwróć dlatego uwagę, aby odznaczyć okienko "GFX on". Wszystkie grafiki zostaną wówczas ponownie załadowane z naszego serwera. Następnie wejdź do Twojego Profilu, usuń lub popraw tekst przy twojej ścieżce dostępu i zaloguj się ponownie, tym razem zaznaczając okienko GFX. Jeżeli to nie pomoże, być może nasz serwer graficzny jest chwilowo offline. W tym wypadku skontaktuj się proszę niezwłocznie z naszym supportem http://support.upjers.com/index.php?lang

* W miejscu mojego ogrodu pokazowego inni gracze widzą tylko zieloną stronę!

Podałeś niewłaściwy link! Podczas tworzenia ogrodu masz możliwość korzystania z dwóch linków. Pierwszy link "Edytuj" prowadzi do miejsca, w którym tworzysz swój ogród pokazowy. Po utworzeniu ogrodu pokazowego musisz powrócić do Profilu i zachować ustawienia, a następnie podać wszędzie gdzie tylko zechcesz drugi w kolejności link w Twoim Profilu.
Przyjrzyj się dokładnie! Pierwszy link służy do edytowania, drugi jest właściwym linkiem do Twojego ogrodu pokazowego. Zasadniczą różnicę zaznaczam na zielono :ugeek:

http://s1.zieloneimperium.pl/ogrod-poka ... .php?mode=edit&user=6800009
http://s1.zieloneimperium.pl/ogrod-poka ... .php?mode=view&user=6800009

* W aktualnym queście wymagane są ode mnie produkty, których jeszcze nie posiadam!

Ojojoj! Nie bądź taki szybki Bill! :lol: Po prostu za szybko uwinąłeś się z dotychczasowymi questami i nasz krasnozadawacz questów nie chce pozostawać za Tobą w tyle! Nie pozostaje Ci nic innego, jak cierpliwe czekać do momentu, kiedy będziesz mógł zakupić i zasadzić dane produkty! Jest to los, który muszą dzielić wszyscy inni powergamerzy ;)
Obrazek
W ZI na serwerach 3 i 17, w WF na serwerze 1 jako arkiewicz25 :)
ObrazekObrazek

Zablokowany