Pisanki!

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
Penquin

Pisanki!

Post autor: Penquin » 17 maja 2011 17:43

Witam,
Otóż dziś tj 17.05.11 wszedłem na zielone imperium, a tu nagle widzę ikonkę pisanek. Klikam na nią i normalnie moge zbierać jajka, chociaż sezon Wielkanocny już minął. Proszę o naprawienie tego błędu. Pozdrawiam, Penquin.

Awatar użytkownika
poncki1643
Imię: Adam

Re: Pisanki!

Post autor: poncki1643 » 17 maja 2011 17:54

sonka pisze:Drodzy Krasnoogrodnicy!

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że po prośbach, zaklęciach i błaganiach pod adresem programistów akcja zbierania jajek została przedłużona do 18 maja.

W ramach akcji każdy z graczy może do 18.05. na swojej łączce odkryć do 15 pól. 5 do 10 pól zawiera od 1 do 10 jajek, na pozostałych polach ukrytych jest po 5 marchewek.
Każdy gracz może codziennie wykonać pięć darmowych poszukiwań/odkryć jaj. Za każde koleje poszukiwanie trzeba zapłacić jedną monetkę.
Ponadto w Zielonej Dolinie ukrywa się codziennie Wielkanocny Krasnal! Kto odnajdzie krasnala i kliknie na niego otrzyma również od 1 do 10 jaj!
Wszystkie znalezione jaja mogą zostać zamienione w jajka prezenty do 18 maja 2011. Jajka prezenty pojawiają się na półce z prezentami.
Na jajka prezenty można klikać raz dziennie, aby otrzymać dodatkowe punkty.
Pisanki dają punkty tak długo, jak długo będzie się grało w Zielone Imperium:)
Każdy gracz może posiadać tylko jedną pisankę danego rodzaju.

UWAGA! Decyzję o wyborze jajka pucharu można również cofnąć kasując prezent z półki z prezentami.
Wówczas zainwestowane w puchar jajka powracają na konto gracza.
Jajka powracają na konto gracza po ponownym zalogowaniu się

Podkreślamy, że jajka zbierać i wymieniać można tylko do 18 maja!
Po upływie tego czasu pozostałe, nie wymienione na jajka puchary pisanki znikną z Waszych ogrodów.

Pozdrawiamy

Wasz Zespół ZI
Serwer: 12
Ogród: Nadniebny Ogród
Szczęśliwy Zielony Imperator ;)

Masz problem z grą?
Napisz do supportu.

Awatar użytkownika
EvVvelincia

Post autor: EvVvelincia » 19 maja 2011 09:51

A ja sobie zostawiłam jajka wszystkie do wczoraj , a nie wchodząc wczoraj na ZI wszystko mi przepadło. Powinno zostać napisane przy klikaniu na jajka do kiedy trwa event!! Jak ktoś nie wchodzi na forum jak ja na przykład nie wie nic o datach i terminach, bo nikt nie pofatygował się tego napisać przy evencie.. Dziękuję za wyrzucenie w powietrze moich ponad 300 pisanek.. !!

jakuszewa

Post autor: jakuszewa » 19 maja 2011 16:04

Informacja o dacie zakończenia zabawy była podana w pierwszej wiadomości, puszczonej również w grze - http://forum.zieloneimperium.pl/viewtop ... 84#p841784

18 maj był ostateczną datą zakończenia zabawy, o czym byliście poinformowani od samego początku.
Przedłużenie możliwości zbierania samych jajek, było odpowiedzią na Waszą prośbę o umożliwienie dozbierania brakujących pisanek.

Biorąc pod uwagę powyższe, uważam Twoje pretensje za bezpodstawne.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
EvVvelincia

Post autor: EvVvelincia » 20 maja 2011 09:20

Tylko szkoda, że wiadomości usuwają się automatycznie co tydzień i nie mogłam sobie tego nawet sprawdzić.. Więc jednak uważam , że mam podstawę do tego by mieć pretensje.. Co innego jakby dzień przed zakończeniem przyszła wiadomość, że "jutro kończy się quest", a nie jak miesiąc wcześniej czy ileś tam czasu przychodzi jedna wiadomość, że jest i koniec potem się sama usuwa.. Spoko.

jakuszewa

Post autor: jakuszewa » 21 maja 2011 00:08

Każda informacja wysyłana w grze, jest również zamieszczana w dziale ogłoszeń na forum. Ponadto, w owych wiadomościach dodawany jest odnośnik do forumowego wątku, w którym można dowiedzieć się więcej na temat zabawy.

Wiadomości w grze znikają po tygodniu, z forum nie znikają. Nie trzeba być zarejestrowanym Użytkownikiem forum by móc przeglądać zamieszczane na nim wątki.

Podsumowując, na samym początku zabawy byłaś poinformowana o dacie jej zakończenia oraz o tym, iż na forum znajdziesz więcej informacji na jej temat.
Zgodzę się z Tobą, że konkretna data może uciec z pamięci, jednak wiedziałaś, że w razie wątpliwości możesz sprawdzić ją na forum.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
EvVvelincia

Post autor: EvVvelincia » 21 maja 2011 12:31

Jeżeli ktoś nie wchodzi na forum to o tym nie wie. Ja np zalogowałam się na forum na początku gry i teraz jestem chyba na nim 3 raz w przeciągu kilku lat.. Nie każdy więc nie ma tak wiele zajęć jak niektórzy by za każdym razem wchodzić na forum i czytać ^^..

ODPOWIEDZ