Problem z regałem

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
dziura w płocie

Problem z regałem

Post autor: dziura w płocie » 12 gru 2012 18:41

Po tym jak serwery były nieczynne (koniec listopada, początek grudnia) znikł mi 2 regał ( i 200 000 kt) który to kiedyś tam nabyłem klikając w altankę. Nie mam możliwości "odzyskania" go ani zakupu "nowego" znaczkiem + , pisze do supportu ale tam siedzi (nikomu nie ubliżając) jakaś małpa co nawet pewnie w ta grę nie grała i ni jak nie idzie się z nią dogadać / wytłumaczyć problem. Odzywam się z tym dopiero teraz bo myślałem, że inni też mają taki problem i pojawi się jakieś rozwiązanie lub samo minie. Dwoje moich kolegów ma ten sam problem.
Na innym serwerze mam identyczne konto i tam mam normalnie 2 regały (gram bez premium)

EDIT: Wyjaśniając sytuację: posiadaczowi multikonta pomyliły się konta. ;) Na jednym posiadał darmowe regały za wykonane questy zwykłe i szklarniowe, na drugim tylko jeden regał w związku z brakiem wykonanych questów. Cóż, najważniejsze to pokrzyczeć i obrażać...
Ostatnio zmieniony 12 gru 2012 19:09 przez dziura w płocie, łącznie zmieniany 1 raz.

dziura w płocie

Re: Problem z regałem

Post autor: dziura w płocie » 12 gru 2012 19:02

wiecie co, teraz to MI WISI!!!! walcz z supportem to ci konto skasują PIERxxxx taka grę, idę do konkurencji grać w np shakes & fidget, walcie się na ryj.
Chcę się do gry zalogować a tu:

"Niestety jednoznacznie naruszyłeś zasady gry.
Twoje konto zostało z tego powodu skasowane i nie może być dalej używane. Jeżeli chcesz kontynuować grę, musisz zacząć od początku z nowymi danymi dostępu.
Nie wiesz, dlaczego twoje konto zostało zablokowane? Multikonta, zarówno jak zdecydowana preferencja jednego konta kosztem innych (tzw. czyszczenie kont) są zabronione i będą karane skasowaniem konta. Twoje konto zostało wielokrotnie sprawdzone przez naszych specjalistów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że oszukiwałeś. Jakiekolwiek tłumaczenia nie mają już sensu. Proszę zacznij grać od nowa, i tym razem graj fair.

Życzymy ci miłej zabawy w uczciwej grze!"

2,5 roku grania na tym serwerze, znajomi, 70 questów + 73 questy kaktusowe, 4 udekorowane ogrody i staw, premium do maja 2013, 33 monety na koncie.

pozostawiam bez komentarza :(

EDIT: Gracz otrzymał ostrzeżenie za wulgarny ton wypowiedzi.

Zablokowany