Problem z regałem

Przed postowaniem prosimy koniecznie przeczytać ten tekst, w przeciwnym razie nie będziemy mogli ci pomóc.
dziura w płocie

Problem z regałem

Post autor: dziura w płocie » 14 gru 2012 17:41

Tłumaczyć supportowi, że regał BYŁ :P a teraz go nie ma :?: i podać z dobrej woli numery kont kolegów którzy maja ten sam problem a oni ciebie osądzają o multikonta i nie dają do zrozumienia że jakoś wcześniej nie robiłem questów i miałem te 2 regały to jest BUG i chciałem go zgłosić w końcu dział jest poświęcony bugom ( a komputery też się mylą ), a tak dla dopełnienia formalności Ja i Przemek (sąsiad) już nie gramy, także też możecie nam konta usunąć z dopiskiem za multikonta, oto IP: Moje 10501195, Przemka 10475048.
A na koniec jak zawsze się bronią i przeinaczą sprawę żeby wyszło na ich stronę,( pomyliły mi się numery IP nie wiem jakim cudem ? ) już nie mogę się doczekać czerwonego wpisu pod moją wypowiedzią. Swoją drogą wszystkim, życzę wesołych świąt w gronie rodzinnym.

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin

Re: Problem z regałem

Post autor: sonka » 17 gru 2012 16:07

Pragnę zwrócić uwagę na poniższy zapis regulaminu forum:
Użytkownik zobowiązany jest stosować się do wskazówek administratorów i moderatorów i nie zakładać wątków na tematy, które zostały zamknięte lub przeniesione do kosza [...]
Wyczerpująca odpowiedź na Twoje pytania została już udzielona wielokrotnie.
Jeżeli Ty i Twój kolego pragniecie usunąć konta, gdyż nie macie zamiaru kontynuować gry, musicie to zrobić osobiście.

Życzymy Wesołych Świąt
Zespół ZI
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany