Aktualizacja Zielonego Imperium

Awatar użytkownika
Neiel
Posty: 170
Rejestracja: 05 cze 2009 12:55

Aktualizacja Zielonego Imperium

Postautor: Neiel » 18 maja 2011 14:37

Drodzy Krasnoogrodnicy,

nasi programiści w ostatnim czasie nie próżnowali realizując jednocześnie marzenie każdego krasnoogrodnika, jakim jest porządek w magazynie!

Od dziś każdy krasnoogrodnik posiadający konto premium ma możliwość aktywacji sortowania regału w profilu gry (uwaga opcję trzeba aktywować manualnie).

Tym samym każdy gracz otrzymuje możliwość ustawiania i przestawiania swoich produktów wedle własnego uznania. Czy są to orzechy, czy mirabelki, czy też może dekoracje, każdy produkt ma od dziś swoje własne miejsce w spiżarni! Wystarczy kliknąć na słoik i przeciągnąć wybrany produkt na nowe miejsce. Jeśli posiadacie większą ilość regałów, możecie wybrany produkt przesuwać również między regałami. W takim wypadku wystarczy przytrzymać słoiczek nad strzałkami zmieniającymi regały, a postawić go na miejscu swojego wyboru!

Jeśli np. Wasze orzechy znajdujące się na pierwszym miejscu w regale zostaną zasiane, pozostałe produkty sortują się automatycznie na nowo, wypełniając wolne miejsce. Orzechy zebrane z pola powracają na swoje pierwotne miejsce. Ta reguła nie obejmuje jednak produktów, które zostały zakupione, te pojawiają się zawsze na ostatnim miejscu regału.

Nowej możliwości sortowania nie może oczywiście zabraknąć na Waszej półce z trofeami!

Prezenty, które ostatnio otrzymaliście znajdują się na samym początku listy. Naturalnie Wasze wielkanocne trofea zajmują od dziś już na stałe pierwsze miejsca co ułatwi Wam codzienne gromadzenie punktów!


To jeszcze nie koniec. Krasnopodlewacz otrzymał od nas zegarek!

Nie pamiętacie kiedy ostatni raz w Waszym ogrodzie podlewaliście? To żaden problem, od dziś krasnopodlewacz informował Was będzie o czasie ostatniego podlewania, wystarczy zapytać!


To byłoby na tyle nowinek .. tymczasem ;)

A teraz marsz do spiżarni, czas najwyższy zrobić wiosenne porządki!

Z pozdrowieniami

Wasz Zespół UpjersUwaga! Patch zostanie wgrany w godzinach popołudniowych