Ogród wypoczynkowy otwiera swoje podwoje!

Awatar użytkownika
sonka
Site Admin
Posty: 2834
Rejestracja: 26 maja 2009 11:41

Ogród wypoczynkowy otwiera swoje podwoje!

Postautor: sonka » 17 sty 2012 12:16

Drodzy Krasnoogrodnicy!

Z przyjemnością pragniemy oznajmić, że dnia dzisiejszego zostaje wgrana na serwery kolejna aktualizacja niosąca za sobą ogród wypoczynkowy.

Ogród wypoczynkowy stoi do Waszej dyspozycji od poziomu 7. Znajdziecie go na mapce (symbol Ying Yang) przy ikonkach do Waszych pozostałych ogrodów. Do ogrodu wypoczynkowego możecie wstawiać różnego rodzaju dekoracje – ławeczki, krzewy, fontanny itp. i sadzić specjalne roślinki dekoracyjne takie jak fioletowe prymulki wedle własnego upodobania!
Ponieważ ogród wypoczynkowy jest ogrodem specjalnej kategorii nie można w nim niestety stawiać zwykłych dekoracji i sadzić normalnych roślinek.

Dekoracje do ogrodu wypoczynkowego możecie zakupić w specjalnym Sklepie ogrodniczym lub wygrać przy różnego rodzaju akcjach okolicznościowych. Część przedmiotów dekoracyjnych daje dodatkowe bonusy takie jak codziennie dodatkowe punkty i krasnotalary.

Z okazji aktywacji ogrodu wypoczynkowego wszyscy gracze, którzy osiągnęli poziom 7 i zalogują się do gry otrzymają specjalny prezent – Krzaczaste serce, którego nie można kupić w Zielonym Imperium! Powitalny prezent znajdziecie w specjalnym regale ogrodu wypoczynkowego. Po 24 godzinach od postawienia prezentu będzie można klikając na niego i na przycisk Obrazek odebrać bonus - 25 punktów.
Dekoracje z ogrodu wypoczynkowego można usuwać natychmiast po ich postawieniu za pomocą symbolu Obrazek. Trafiają one wówczas do regału z ogrodu wypoczynkowego.

Ponadto od poziomu 10 wykonując nowe serie questów możecie aktywować specjalne miejsca pod budowę, na których będziecie mogli postawić altankę i staw. W celu ułatwienia przeglądu podczas wykonywania nowych miniquestów wyświetlany będzie Wasz zwykły regał. Jak tylko questy zostaną zakończone, przywrócony zostanie widok regału wypoczynkowego.

Nowa strona pokazowa
Dzisiejsza aktualizacja niesie ze sobą również zmianę wyglądu Waszej strony pokazowej, na której od dziś będziecie mogli wybrać, który z elementów powinien być widoczny jako pierwszy dla reszty świata – ogród pokazowy, szafka z trofeami czy też Wasz ogród wypoczynkowy.

Obrazek

A teraz już nie zatrzymujemy Was dłużej i zapraszamy do testowania nowych atrakcji!

Z pozdrowieniami

Wasz Zespół ZI
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek