Akcja wielkanocna!

luci
Posty: 197
Rejestracja: 01 lut 2010 16:37

Akcja wielkanocna!

Postautor: luci » 26 mar 2015 12:12

Drodzy Krasnoogrodnicy,

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym i w tym roku przygotowaliśmy dla Was akcję wielkanocną.

Do 8 kwietnia do godziny 23:59 możecie udać się od poziomu 7 na poszukiwanie pisanek.

A jak to wszystko funkcjonuje?

U góry ogrodu znajduje się symbol pisanki, dzięki któremu możecie otworzyć okno poszukiwania pisanek.

Obrazek

Odkrywajcie gniazda wielkanocne i spróbujcie zdobyć jak najwięcej pisanek!
Co 10 godzin możecie odkryć w poszukiwaniu pisanek 5 pól za darmo. Klikniecie na przycisk „zakończ grę”, aby zakończyć aktualną grę jeśli nie zostały odkryte wszystkie pola, aby rozpocząć odliczanie czasu oczekiwania na kolejną grę.

Odkrycie każdego kolejnego pola kosztuje 1 monetkę. Za jedną monetkę możecie w sumie odkryć 2 kolejne pola.

Obrazek

Po znalezieniu pierwszej pisanki otrzymacie fontannę życzeń do swojego ogrodu wypoczynkowego, jeśli jej jeszcze nie posiadacie. To jest wyjątkowa fontanna, gdyż każde znalezione jajko podwyższa automatycznie liczbę punktów, którą codziennie generuje fontanna o 1. I to dzień w dzień! Kliknij na fontannę raz dziennie aby odebrać punkty.

Obrazek


Ponadto codzienne w Zielonej Dolinie spacerował będzie krasnal z taczką pełną pisanek, którego nie powinniście przegapić! Daje on codziennie dodatkowe pisanki, jeśli uda Wam się na niego kliknąć.


Obrazek

Jeśli uda wam się zebrać 600 pisanek otrzymacie owcę pisankową na półkę z prezentami.


UWAGA: Aby prawidłowo zakończyć grę, a tym samym czas oczekiwania na kolejną grę był odliczany należy kliknąć na przycisk "zakończ grę".

Wielkanoc w ogrodzie wypoczynkowym

Ponadto zapraszamy do udziału w wielkanocnej akcji w Waszych ogrodach wypoczynkowych, trwającej również do 8 kwietnia do godziny 23:59 CEST.

Zamówcie Rokujących krasnali lub Wyluzowane zające do występów na Waszych scenach w ogrodach wypoczynkowych i zgarnijcie dodatkowe punkty!

Obrazek

Ławki ze specjalnymi widzami, które możecie zakupić w sklepie w ogrodzie wypoczynkowym, przyniosą Wam w trakcie trwania akcji więcej punktów niż pozostałe ławki.

Obrazek Obrazek

Ponadto w sklepie ogrodowym znajdziecie: wielkanocne dekoracje do ogrodów wypoczynkowych takie jak różnego koloru koszyki wielkanocne, Zajączek piłkarz czy nowe ławki wielkanocne.

Pamiętajcie o tym, że aktualny przedmiot bonusowy przy zakupie monet od 20 PLN – którym jest krecik ogrodnik – jest nadal dostępny!

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Wam

Obrazek

Wasz Zespół Zielonego Imperium