jak przekonać żonę

Luźne rozmowy na poziomie
Adamov32

jak przekonać żonę

Post autor: Adamov32 » 30 mar 2015 14:20

Witam Wszystkich

Mam do Was nietypowe pytanie.
Zonie nie bardzo podoba się fakt, że grami w ogóle kręcę się w tym temacie :/
Wpadłem na pomysł, że swoją wiedzę dotyczącą zarówno samych gier (opisy, recenzje, itp.), jak i różnych rozwiązań mógłbym umieszczać na specjalnie stworzonym blogu.
Ja bym się realizował, a ona widziałaby, że z tym moich gier też coś jest...super gdyby blog był profitowy ;)
Pomyślałem, że jeśli zobaczyłaby, że ona też coś z tego ma (np. nowe buty ;P) to dałaby mi trochę luzu.

Co Wy o tym myślicie? Jest opcja, żeby mój plan wypalił i żebym mógł sobie spokojnie dalej grać?

Awatar użytkownika
Kocik45
Imię: Veronika

Re: jak przekonać żonę

Post autor: Kocik45 » 30 mar 2015 18:59

Witam! :)
Odnośnie Twojego planu, uważam, że to bardzo dobry pomysł na przekonanie Twojej żony.
Każdy z nas ma w życiu jakieś zainteresowania itd, których inni nie rozumieją. No i wiadomo, że jeśli ktoś nie miał z czymś styczności, to należało by to poznać a dopiero później to oceniać. Myślę, że gdybyś opowiedział jej, co Cię w tym pasjonuje i jakie to niesie za sobą korzyści (bo fakt faktem, gry też niosą za sobą jakieś tam pozytywne korzyści).
No i oczywiście, wszystko z umiarem! ;)
Warto pamiętać też, że bloger na swój sukces musi "troszeczkę" popracować, i nie poddawać się gdyby coś nie wyszło.
Pozdrawiam, Kocikowa.
La vita è bella. ♥

solcowna

Post autor: solcowna » 02 kwie 2015 23:20

Witam :)

Patrząc na powyższe posty, w zupełności rozumiem Cię Adamov32... Niestety tak jest, że czasami jesteśmy nierozumiani przez najbliższe nam osoby.
Kocik45 pięknie Ci to wytłumaczyła :) Mi pozostaje życzyć powodzenia jak i sukcesów w prowadzeniu bloga. :D

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt!

maluszkaa8

Post autor: maluszkaa8 » 03 kwie 2015 12:47

Myślę, że to trochę zbywanie kobiety prezencikami. Ja bym się na to nie nabrała, jednak znasz bardziej własną żonę. :) Może jest to jakiś sposób, ale wydaje mi się że nie na długo. Może spróbuj pokazać jej, co Cię kręci w grach, spróbuj namówić ją na wspólną grę... albo znajdź czas, kiedy ona robi coś innego (np. wyślij ją do kina z przyjaciółkami), a Ty w tym czasie będziesz miał chwilę dla siebie na grę. Powodzenia!

mrjann71

Post autor: mrjann71 » 09 kwie 2015 13:31

jako kobieta bardzo ale to bardzo Cię popieram, faceci wiem,, że mają takiego bzika na punkcie gier i wiadomo nas kobiety to wkurza, ale blog to forma komunikacji internetowej ze światem, która jak dotąd kojarzyła się nam z naszymi " babskimi "sprawami i problemami, a także rozrywką. Jak połączysz sposób na swój relaks z rozwijającym blogiem to napewno żonę przekonasz i będzie to bardzo budujący argument, spojrzy na to z całkiem innej perspektywy.

Tracie2006

Post autor: Tracie2006 » 12 kwie 2015 12:00

w moim odczuciu każdy pomysł dorobienia do domowego budżetu jest dobry. A jak swoimi przyszłymi profitami chcesz się podzielić to jeszcze większe brawa. Wiadomo kobiety lubią drobne prezenty otrzymywać. Wtedy czują się docenione i dowartościowane. A jak będziesz miał na takie prezenty "z lewego" budżetu to plus.

iJannet2395

Post autor: iJannet2395 » 14 kwie 2015 11:40

Ha ha ha...przepraszam, ale uśmiałam się czytając Twojego posta...bez obrazy...ale jeśli sądzisz, że żona się na to złapie, to jesteś typowym facetem :p
Złości się o granie, a ma jej przejść jak będziesz poświęcał temu jeszcze więcej czasu...pisząc o graniu?!?
Marne szanse :/

No chyba, że faktycznie będziesz dobrze pisał, będziesz poczytny i sporo na tym zarobisz...zależy od tego jaka jest Twoja żona i Twoja wiedza!!!

ODPOWIEDZ